STPS2200U
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2200U Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS2200U
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 200V 2A SMB
lomakkeissa: STPS2200U.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STPS2200U: n tekniset tiedot
Osa numero STPS2200U Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 200V 2A SMB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 281055 pcs Tietolomake STPS2200U.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 800mV @ 2A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Toimittaja Device Package SMB Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet 497-13717-6
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 175°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 200V 2A Surface Mount SMB Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 5µA @ 200V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 2A Kapasitanssi @ Vr, F -