STPS2170AF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2170AF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS2170AF
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 170V 2A SMAFLAT
lomakkeissa: STPS2170AF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STPS2170AF: n tekniset tiedot
Osa numero STPS2170AF Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 170V 2A SMAFLAT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 378059 pcs Tietolomake STPS2170AF.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 820mV @ 2A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 170V
Toimittaja Device Package SMAflat Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja ECOPACK® Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case DO-214AC, SMA Flat Leads Muut nimet 497-15317-1
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 175°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 29 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 170V 2A Surface Mount SMAflat Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 2.8µA @ 170V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 2A Kapasitanssi @ Vr, F -