STPS2150RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2150RL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS2150RL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO15
lomakkeissa: STPS2150RL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
  • Viesti
STPS2150RL: n tekniset tiedot
Osa numero STPS2150RL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO15 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 400104 pcs Tietolomake STPS2150RL.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 820mV @ 2A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Toimittaja Device Package DO-15 Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-204AC, DO-15, Axial Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 150V 2A Through Hole DO-15 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1.5µA @ 150V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 2A Kapasitanssi @ Vr, F -