STPS2150A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2150A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS2150A
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 150V 2A SMA
lomakkeissa: STPS2150A.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STPS2150A: n tekniset tiedot
Osa numero STPS2150A Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 150V 2A SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 348254 pcs Tietolomake STPS2150A.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 820mV @ 2A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Toimittaja Device Package SMA (DO-214AC) Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case DO-214AC, SMA Muut nimet 497-2467-6
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 150V 2A Surface Mount SMA (DO-214AC) Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1.5µA @ 150V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 2A Kapasitanssi @ Vr, F -