DLE35PS12
XP PowerXP Power
DLE35PS12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DLE35PS12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 2.5A
lomakkeissa: DLE35PS12.pdf
  • Viesti
DLE35PS12: n tekniset tiedot
Osa numero DLE35PS12 Valmistaja XP Power
Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 2.5A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3555 pcs Tietolomake DLE35PS12.pdf
Paino 0.77 lb (349.27g) Voltage - lähtö 9 ~ 12 V
Jännite - Isolation 3.75kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Sarja DLE35
Arvioinnit IP67 Virta (wattia) 30W
Muut nimet 1470-2584 Käyttölämpötila -20°C ~ 50°C
tehokkuus 80% himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.5A 9 ~ 12 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 2.5A