DLE35PS24
XP PowerXP Power
DLE35PS24 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DLE35PS24
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 16-24V 1.4A
lomakkeissa: DLE35PS24.pdf
  • Viesti
DLE35PS24: n tekniset tiedot
Osa numero DLE35PS24 Valmistaja XP Power
Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 16-24V 1.4A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3416 pcs Tietolomake DLE35PS24.pdf
Paino 0.77 lb (349.27g) Voltage - lähtö 16 ~ 24 V
Jännite - Isolation 3.75kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Sarja DLE35
Arvioinnit IP67 Virta (wattia) 34W
Muut nimet 1470-2585 Käyttölämpötila -20°C ~ 50°C
tehokkuus 81% himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.4A 16 ~ 24 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 1.4A