DLE25PS36
XP PowerXP Power
DLE25PS36 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DLE25PS36
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 24-36V .7A
lomakkeissa: DLE25PS36.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
DLE25PS36: n tekniset tiedot
Osa numero DLE25PS36 Valmistaja XP Power
Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 24-36V .7A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3900 pcs Tietolomake DLE25PS36.pdf
Paino 0.77 lb (349.27g) Voltage - lähtö 24 ~ 36 V
Jännite - Isolation 3.75kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Sarja DLE25
Arvioinnit IP67 Virta (wattia) 25W
Muut nimet 1470-2581 Käyttölämpötila -20°C ~ 50°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OVP, SCP
tehokkuus 80% himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus 700mA 24 ~ 36 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 700mA
Hyväksynnät CE, TUV, UL
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DLE25PS12
DLE25PS12
valmistajat: XP Power
Kuvaus: LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 2.1A
Varastossa: 3807 pcs
ladata: DLE25PS12.pdf
RFQ
DLE30C
DLE30C
valmistajat: ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 200V 3A AXIAL