STR05S3V3
XP PowerXP Power
STR05S3V3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STR05S3V3
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V
lomakkeissa: STR05S3V3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
350 pcs
  • Viesti
STR05S3V3: n tekniset tiedot
Osa numero STR05S3V3 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14203 pcs Tietolomake STR05S3V3.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - tulo (Min) 4.75V
Jännite - tulo (Max) 32V Tyyppi Linear Regulator Replacement
Koko / Dimension 0.60" L x 0.38" W x 0.36" H (15.3mm x 9.6mm x 9.2mm) Sarja STR
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 10-SMD Module, Gull Wing
Muut nimet 1470-3942-2
STR05S3V3-TR
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, SCP
tehokkuus 81% Yksityiskohtainen kuvaus Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.75V - 32V Input
Nykyinen - Output (Max) 500mA Ohjaustoiminnot Enable, Active High
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STR1-SAFF0AC8
STR1-SAFF0AC8
valmistajat: SICK
Kuvaus: SWITCH SAFETY PERM CODE
Varastossa: 485 pcs
ladata:
RFQ
STR05S1V8
STR05S1V8
valmistajat: XP Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 1.8V 1W
Varastossa: 13081 pcs
ladata: STR05S1V8.pdf
RFQ
STR05S3V3
STR05S3V3
valmistajat: XP Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 3.3V