STR05S2V5
XP PowerXP Power
STR05S2V5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STR05S2V5
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 2.5V 1W
lomakkeissa: STR05S2V5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
STR05S2V5: n tekniset tiedot
Osa numero STR05S2V5 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 2.5V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15399 pcs Tietolomake STR05S2V5.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 2.5V Jännite - tulo (Min) 4.75V
Jännite - tulo (Max) 32V Tyyppi Linear Regulator Replacement
Koko / Dimension 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm) Sarja STR
Virta (wattia) 1W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 10-SMD Module, Gull Wing Muut nimet 1470-3941
STR05S2V5-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, SCP tehokkuus 77%
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 2.5V 500mA 4.75V - 32V Input Nykyinen - Output (Max) 500mA