SMP350PS18
XP PowerXP Power
SMP350PS18 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMP350PS18
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC-DC CONVERTER, 350W, INDUSTRIA
lomakkeissa: SMP350PS18.pdf
  • Viesti
SMP350PS18: n tekniset tiedot
Osa numero SMP350PS18 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC-DC CONVERTER, 350W, INDUSTRIA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1210 pcs Tietolomake SMP350PS18.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 18V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 7.00" L x 3.60" W x 1.70" H (177.8mm x 91.4mm x 43.2mm)
Sarja SMP350 Virta (wattia) 349W
Muut nimet 1470-4447 Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating)
ominaisuudet Remote On/Off tehokkuus 93%
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 18V 19.4A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 19.4A