SMP350PS15
XP PowerXP Power
SMP350PS15 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMP350PS15
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC-DC CONVERTER, 350W, INDUSTRIA
lomakkeissa: SMP350PS15.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
SMP350PS15: n tekniset tiedot
Osa numero SMP350PS15 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC-DC CONVERTER, 350W, INDUSTRIA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1213 pcs Tietolomake SMP350PS15.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 7.00" L x 3.60" W x 1.70" H (177.8mm x 91.4mm x 43.2mm)
Sarja SMP350 Virta (wattia) 330W
Muut nimet 1470-4446 Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off tehokkuus 93%
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 22A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 22A