SDS60UT09
XP PowerXP Power
SDS60UT09 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SDS60UT09
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 24V -12V 60W
lomakkeissa: SDS60UT09.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
SDS60UT09: n tekniset tiedot
Osa numero SDS60UT09 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 24V -12V 60W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1700 pcs Tietolomake SDS60UT09.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -12V
Jännite - Tuotos 2 24V Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.20" H (127.0mm x 76.2mm x 30.5mm)
Sarja SDS Virta (wattia) 60W
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 3
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Vaadittu vähimmäiskuormitus Yes Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
tehokkuus 80% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 24V -12V 6A, 2A, 800mA 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 6A, 2A, 800mA Hyväksynnät -