SDS60UT07
XP PowerXP Power
SDS60UT07 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SDS60UT07
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 60W
lomakkeissa: SDS60UT07.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
SDS60UT07: n tekniset tiedot
Osa numero SDS60UT07 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 60W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1773 pcs Tietolomake SDS60UT07.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -15V
Jännite - Tuotos 2 15V Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.20" H (127.0mm x 76.2mm x 30.5mm)
Sarja SDS Virta (wattia) 60W
Muut nimet 1470-2220 Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 3 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus Yes
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input tehokkuus 80%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 6A, 3A, 800mA 90 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 6A, 3A, 800mA
Hyväksynnät - Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SDS60UT07-C
SDS60UT07-C
valmistajat: XP Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 63W