ECS100US15
XP PowerXP Power
ECS100US15 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECS100US15
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V 80W
lomakkeissa: 1.ECS100US15.pdf2.ECS100US15.pdf
  • Viesti
ECS100US15: n tekniset tiedot
Osa numero ECS100US15 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V 80W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2190 pcs Tietolomake 1.ECS100US15.pdf2.ECS100US15.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 80 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm)
Sarja ECS Virta (wattia) 80W (100W Forced Air)
Muut nimet 1470-1271 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
ominaisuudet Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input tehokkuus 90%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 6.7A 80 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 6.7A