ECS100US12
XP PowerXP Power
ECS100US12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECS100US12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 80W
lomakkeissa: 1.ECS100US12.pdf2.ECS100US12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ECS100US12: n tekniset tiedot
Osa numero ECS100US12 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 80W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2140 pcs Tietolomake 1.ECS100US12.pdf2.ECS100US12.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 80 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm)
Sarja ECS Virta (wattia) 80W (100W Forced Air)
Muut nimet 1470-1270 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input tehokkuus 90%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.3A 80 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 8.3A