ECE40US03
XP PowerXP Power
ECE40US03 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECE40US03
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 3.3V 40W
lomakkeissa: ECE40US03.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ECE40US03: n tekniset tiedot
Osa numero ECE40US03 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 3.3V 40W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1688 pcs Tietolomake ECE40US03.pdf
Paino 0.331 lb (150.14g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Input 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 3.10" L x 1.50" W x 1.10" H (78.7mm x 38.1mm x 27.9mm)
Sarja ECE Virta (wattia) 40W
Pakkaus / Case 4-DIP Module Muut nimet 1470-1128
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks kuorman asetus ±1%
line asetus ±0.5% Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OVP, SCP tehokkuus 73%
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Nykyinen - Output (Max) 10A