ECE20US09
XP PowerXP Power
ECE20US09 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECE20US09
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 9V 20W
lomakkeissa: ECE20US09.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ECE20US09: n tekniset tiedot
Osa numero ECE20US09 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 9V 20W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2877 pcs Tietolomake ECE20US09.pdf
Paino 0.132 lb (59.87g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 9V Jännite - Input 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 2.06" L x 1.07" W x 0.91" H (52.3mm x 27.2mm x 23.0mm)
Sarja ECE Virta (wattia) 20W
Pakkaus / Case 4-DIP Module Muut nimet 1470-1123
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks kuorman asetus ±1%
line asetus ±0.5% Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OVP, SCP tehokkuus 83%
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 2.2A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Nykyinen - Output (Max) 2.2A