DLE60PS12
XP PowerXP Power
DLE60PS12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DLE60PS12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 4.2A
lomakkeissa: DLE60PS12.pdf
  • Viesti
DLE60PS12: n tekniset tiedot
Osa numero DLE60PS12 Valmistaja XP Power
Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 4.2A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2938 pcs Tietolomake DLE60PS12.pdf
Paino 0.9 lb (408.23g) Voltage - lähtö 9 ~ 12 V
Jännite - Isolation 3.75kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 6.73" L x 1.78" W x 1.27" H (164.1mm x 45.3mm x 32.5mm) Sarja DLE60
Arvioinnit IP67 Virta (wattia) 50W
Muut nimet 1470-2511 Käyttölämpötila -20°C ~ 50°C
tehokkuus 86% himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.2A 9 ~ 12 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 4.2A