STS5DPF20L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS5DPF20L Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STS5DPF20L
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET 2P-CH 20V 5A 8SOIC
lomakkeissa: STS5DPF20L.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STS5DPF20L: n tekniset tiedot
Osa numero STS5DPF20L Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET 2P-CH 20V 5A 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 70062 pcs Tietolomake STS5DPF20L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Toimittaja Device Package 8-SO
Sarja STripFET™ II RDS (Max) @ Id, Vgs 55 mOhm @ 2.5A, 10V
Virta - Max 1.6W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet 497-4758-1
Käyttölämpötila 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1350pF @ 16V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 16nC @ 5V
FET tyyppi 2 P-Channel (Dual) FET Ominaisuus Logic Level Gate
Valua lähde jännite (Vdss) 20V Yksityiskohtainen kuvaus Mosfet Array 2 P-Channel (Dual) 20V 5A 1.6W Surface Mount 8-SO
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 5A Perusosan osanumero ST*5DPF