STS4DPF30L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS4DPF30L Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STS4DPF30L
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET 2P-CH 30V 4A 8-SOIC
lomakkeissa: STS4DPF30L.pdf
  • Viesti
STS4DPF30L: n tekniset tiedot
Osa numero STS4DPF30L Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET 2P-CH 30V 4A 8-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4053 pcs Tietolomake STS4DPF30L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Toimittaja Device Package 8-SO
Sarja STripFET™ RDS (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 2A, 10V
Virta - Max 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet 497-3228-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1350pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 16nC @ 5V
FET tyyppi 2 P-Channel (Dual) FET Ominaisuus Standard
Valua lähde jännite (Vdss) 30V Yksityiskohtainen kuvaus Mosfet Array 2 P-Channel (Dual) 30V 4A 2W Surface Mount 8-SO
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 4A Perusosan osanumero ST*4DPF