STPS20S100CFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20S100CFP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS20S100CFP
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220F
lomakkeissa: STPS20S100CFP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STPS20S100CFP: n tekniset tiedot
Osa numero STPS20S100CFP Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220F Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 68898 pcs Tietolomake STPS20S100CFP.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 850mV @ 10A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Toimittaja Device Package TO-220FP Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Full Pack Muut nimet 497-7554-5
STPS20S100CFP-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 3.5µA @ 100V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 10A