STPS20M60SR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20M60SR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS20M60SR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 60V 20A I2PAK
lomakkeissa: STPS20M60SR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
STPS20M60SR: n tekniset tiedot
Osa numero STPS20M60SR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 60V 20A I2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 68671 pcs Tietolomake STPS20M60SR.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 565mV @ 20A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Toimittaja Device Package I2PAK Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Muut nimet 497-12297
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 60V 20A Through Hole I2PAK
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 125µA @ 60V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 20A