MFR25SFRF52-412R
YageoYageo
Yageo
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MFR25SFRF52-412R
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES MF 1/4W 1% AXIAL
lomakkeissa: MFR25SFRF52-412R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
MFR25SFRF52-412R: n tekniset tiedot
Osa numero MFR25SFRF52-412R Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6538495 pcs Tietolomake MFR25SFRF52-412R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Sarja MFR paneeli tila 412 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sävellys Metal Film