AHA50AFB-412R
YageoYageo
Yageo
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AHA50AFB-412R
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RESISTOR CHASSIS MOUNT 412 OHM 1
lomakkeissa: AHA50AFB-412R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
252 pcs
  • Viesti
AHA50AFB-412R: n tekniset tiedot
Osa numero AHA50AFB-412R Valmistaja Yageo
Kuvaus RESISTOR CHASSIS MOUNT 412 OHM 1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 35247 pcs Tietolomake AHA50AFB-412R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Koko / Dimension 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Sarja AHA
paneeli tila 412 Ohms Virta (wattia) 50W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial, Box
Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C Asennus Ominaisuus Flanges
Lead Style Solder Lugs Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.650" (16.50mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 412 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor