VEP24US09
XP PowerXP Power
VEP24US09 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VEP24US09
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 24W
lomakkeissa: VEP24US09.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
VEP24US09: n tekniset tiedot
Osa numero VEP24US09 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 24W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5549 pcs Tietolomake VEP24US09.pdf
Paino 0.353 lb (160.12g) Voltage - lähtö 9V
Jännite - Input 80 ~ 264 VAC Koko / Dimension 3.46" L x 1.89" W x 1.14" H (88.0mm x 47.9mm x 29.0mm)
Sarja VEP24 (24W) Region Käytössä International
Virta (wattia) 20W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Muut nimet 1470-2336
Käyttölämpötila 0°C ~ 40°C Ei kuormaa virrankulutusta 300mW (Max)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Multi-Blade (Sold Separately)
tuloliitin Multi-Blade muoto Wall Mount
tehokkuus Level IV Yksityiskohtainen kuvaus 9V 20W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Nykyinen - Output (Max) 2.2A Johdon pituus 59" (1.50m)