VEF65US19
XP PowerXP Power
VEF65US19 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VEF65US19
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W
lomakkeissa: VEF65US19.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Viesti
VEF65US19: n tekniset tiedot
Osa numero VEF65US19 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4282 pcs Tietolomake VEF65US19.pdf
Paino 0.761 lb (345.18g) Voltage - lähtö 19V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 4.58" L x 2.06" W x 1.23" H (116.3mm x 52.4mm x 31.3mm)
Sarja VEF65 (65W) Region Käytössä International
Virta (wattia) 65W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Muut nimet 1470-2301
Käyttölämpötila -10°C ~ 60°C Ei kuormaa virrankulutusta 300mW (Max)
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Cord (Sold Separately) tuloliitin IEC 320-C14
muoto Desktop (Class I) tehokkuus Level V
Yksityiskohtainen kuvaus 19V 65W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nykyinen - Output (Max) 3.42A
Johdon pituus 47.2" (1.20m) Hyväksynnät -