VCS100US24
XP PowerXP Power
VCS100US24 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VCS100US24
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 100W
lomakkeissa: VCS100US24.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
VCS100US24: n tekniset tiedot
Osa numero VCS100US24 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4184 pcs Tietolomake VCS100US24.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 6.26" L x 3.87" W x 1.65" H (159.0mm x 98.2mm x 42.0mm)
Sarja VCS Virta (wattia) 100W
Muut nimet 1470-2280 Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input tehokkuus 87%
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 4.17A