VCE03US48
XP PowerXP Power
VCE03US48 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VCE03US48
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 3W PCB MNT
lomakkeissa: VCE03US48.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
VCE03US48: n tekniset tiedot
Osa numero VCE03US48 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 3W PCB MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11566 pcs Tietolomake VCE03US48.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 48V
Jännite - Input 85 ~ 305 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 1.60" L x 0.75" W x 0.75" H (40.6mm x 19.1mm x 19.1mm) Sarja VCE03
Virta (wattia) 3W Pakkaus / Case 4-DIP Module
Muut nimet 1470-4523 Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
kuorman asetus - line asetus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
tehokkuus 80% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 63mA 85 ~ 305 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 63mA Hyväksynnät CB, TUV, UL