ITV2405SA
XP PowerXP Power
ITV2405SA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ITV2405SA
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 1W
lomakkeissa: ITV2405SA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ITV2405SA: n tekniset tiedot
Osa numero ITV2405SA Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 22884 pcs Tietolomake ITV2405SA.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 5V Jännite - Isolation 3.0kV
Jännite - tulo (Min) 21.6V Jännite - tulo (Max) 26.4V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.5mm x 6.0mm x 10.0mm)
Sarja ITV Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Muut nimet 1470-2887-5 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP
tehokkuus 80% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 200mA 21.6V - 26.4V Input
Nykyinen - Output (Max) 200mA Sovellukset ITE (Commercial)