ICH7548WS24
XP PowerXP Power
ICH7548WS24 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ICH7548WS24
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 24V 75W
lomakkeissa: ICH7548WS24.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ICH7548WS24: n tekniset tiedot
Osa numero ICH7548WS24 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 24V 75W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1134 pcs Tietolomake ICH7548WS24.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 18V Jännite - tulo (Max) 75V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Sarja ICH Virta (wattia) 75W
Pakkaus Box Pakkaus / Case 9-DIP Module
Muut nimet 1470-4394
ICH7548WS24-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, OVP, SCP
tehokkuus 85% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 3.12A 18V - 75V Input
Nykyinen - Output (Max) 3.12A Ohjaustoiminnot Enable, Active High
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ICH7548WS24N
ICH7548WS24N
valmistajat: XP Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 24V 75W