GCS350PS56
XP PowerXP Power
GCS350PS56 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GCS350PS56
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 56V 200W
lomakkeissa: GCS350PS56.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Varaston kunto 881 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 881 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
GCS350PS56: n tekniset tiedot
Osa numero GCS350PS56 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 56V 200W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 881 pcs Tietolomake GCS350PS56.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 56V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Sarja GCS Virta (wattia) 200W (350W Forced Air)
Muut nimet 1470-3060 Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet 80 Plus® Silver, Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input tehokkuus 93%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 56V 3.6A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 3.6A