FCM400PS24
XP PowerXP Power
FCM400PS24 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FCM400PS24
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 400W
lomakkeissa: 1.FCM400PS24.pdf2.FCM400PS24.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Varaston kunto 394 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 394 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
FCM400PS24: n tekniset tiedot
Osa numero FCM400PS24 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 400W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 394 pcs Tietolomake 1.FCM400PS24.pdf2.FCM400PS24.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 80 ~ 275 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 6.00" L x 4.00" W x 1.93" H (152.4mm x 101.6mm x 49.0mm)
Sarja FCM Virta (wattia) 400W
Muut nimet 1470-1317 Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 16.6A 80 ~ 275 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 16.6A