EPL225PS24
XP PowerXP Power
EPL225PS24 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EPL225PS24
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 150W
lomakkeissa: EPL225PS24.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
EPL225PS24: n tekniset tiedot
Osa numero EPL225PS24 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 150W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1355 pcs Tietolomake EPL225PS24.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.26" H (101.6mm x 50.8mm x 32.3mm)
Sarja EPL225 Virta (wattia) 150W (225W Forced Air)
Muut nimet 1470-3019 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet PFC, Standby Output, Universal Input tehokkuus 93%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 6.25A