EPL150PS18
XP PowerXP Power
EPL150PS18 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EPL150PS18
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC-DC OPEN FRAME PSU, 150W IND+M
lomakkeissa: EPL150PS18.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
EPL150PS18: n tekniset tiedot
Osa numero EPL150PS18 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC-DC OPEN FRAME PSU, 150W IND+M Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1542 pcs Tietolomake EPL150PS18.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 18V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 80 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 0.99" H (101.6mm x 50.8mm x 25.2mm)
Sarja EPL150 Virta (wattia) 100W (150W Forced Air)
Muut nimet 1470-4540 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet PFC, Universal Input tehokkuus 93%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 18V 5.56A 80 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 5.56A