EMH350PS48
XP PowerXP Power
EMH350PS48 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EMH350PS48
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 350W
lomakkeissa: EMH350PS48.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Varaston kunto 497 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 497 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
EMH350PS48: n tekniset tiedot
Osa numero EMH350PS48 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 350W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 497 pcs Tietolomake EMH350PS48.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 48V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 80 ~ 275 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.43" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm)
Sarja EMH Virta (wattia) 350W
Muut nimet 1470-1313 Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 7.3A 80 ~ 275 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 7.3A
Hyväksynnät CB, CE, TUV, UL Sovellukset ITE (Commercial), Medical
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
EMH4T2R
EMH4T2R
valmistajat: LAPIS Semiconductor
Kuvaus: TRANS 2NPN PREBIAS 0.15W EMT6
Varastossa: 589815 pcs
ladata: EMH4T2R.pdf
RFQ
EMH350PS18-01
EMH350PS18-01
valmistajat: XP Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 18V 350W
Varastossa: 533 pcs
ladata: EMH350PS18-01.pdf
RFQ
EMH350PS48-01
EMH350PS48-01
valmistajat: XP Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 48V 350W