ECS65US24
XP PowerXP Power
ECS65US24 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECS65US24
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 65W
lomakkeissa: 1.ECS65US24.pdf2.ECS65US24.pdf
  • Viesti
ECS65US24: n tekniset tiedot
Osa numero ECS65US24 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 65W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2922 pcs Tietolomake 1.ECS65US24.pdf2.ECS65US24.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 80 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.05" H (101.6mm x 50.8mm x 26.7mm)
Sarja ECS Virta (wattia) 65W
Muut nimet 1470-1299 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
ominaisuudet Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input tehokkuus 90%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.7A 80 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 2.7A