ECS130US18
XP PowerXP Power
ECS130US18 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECS130US18
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 18V 100W
lomakkeissa: 1.ECS130US18.pdf2.ECS130US18.pdf
  • Viesti
ECS130US18: n tekniset tiedot
Osa numero ECS130US18 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 18V 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1512 pcs Tietolomake 1.ECS130US18.pdf2.ECS130US18.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 18V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 80 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm)
Sarja ECS Virta (wattia) 100W (130W Forced Air)
Muut nimet 1470-1278 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
ominaisuudet Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input tehokkuus 90%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 18V 7.3A 80 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 7.3A