ECP180PS24
XP PowerXP Power
ECP180PS24 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECP180PS24
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 120W
lomakkeissa: 1.ECP180PS24.pdf2.ECP180PS24.pdf
  • Viesti
ECP180PS24: n tekniset tiedot
Osa numero ECP180PS24 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 120W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1263 pcs Tietolomake 1.ECP180PS24.pdf2.ECP180PS24.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 0.84" H (101.6mm x 50.8mm x 21.6mm)
Sarja ECP Virta (wattia) 120W (180W Forced Air)
Muut nimet 1470-2373 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
ominaisuudet Adjustable Output, Universal Input tehokkuus 93%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 5A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 5A