ECM60UD21
XP PowerXP Power
ECM60UD21 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECM60UD21
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 12V 60W
lomakkeissa: 1.ECM60UD21.pdf2.ECM60UD21.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
ECM60UD21: n tekniset tiedot
Osa numero ECM60UD21 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 12V 60W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2377 pcs Tietolomake 1.ECM60UD21.pdf2.ECM60UD21.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 12V Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Sarja ECM Virta (wattia) 60W
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Vaadittu vähimmäiskuormitus Yes Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
tehokkuus 80% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 12V 8A, 3A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 8A, 3A Hyväksynnät CB, CE