ECM40US33
XP PowerXP Power
ECM40US33 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECM40US33
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 33V 40W
lomakkeissa: ECM40US33.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
ECM40US33: n tekniset tiedot
Osa numero ECM40US33 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 33V 40W Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 2512 pcs Tietolomake ECM40US33.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 33V
Jännite - Isolation 4000V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Sarja ECM Virta (wattia) 40W
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks ominaisuudet DC Input Capable, PFC, Universal Input
tehokkuus 85% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 33V 1.2A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 1.2A Hyväksynnät cUL