ECM40UD21
XP PowerXP Power
ECM40UD21 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECM40UD21
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 12V 40W
lomakkeissa: 1.ECM40UD21.pdf2.ECM40UD21.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ECM40UD21: n tekniset tiedot
Osa numero ECM40UD21 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 12V 40W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2826 pcs Tietolomake 1.ECM40UD21.pdf2.ECM40UD21.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 12V Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Sarja ECM Virta (wattia) 40W
Muut nimet 1470-1231 Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus Yes
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input tehokkuus 80%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 12V 6A, 2A 90 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 6A, 2A