ECM100US18
XP PowerXP Power
ECM100US18 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECM100US18
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 18V 100W
lomakkeissa: 1.ECM100US18.pdf2.ECM100US18.pdf
  • Viesti
ECM100US18: n tekniset tiedot
Osa numero ECM100US18 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 18V 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1106 pcs Tietolomake 1.ECM100US18.pdf2.ECM100US18.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 18V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.50" L x 2.50" W x 1.20" H (114.3mm x 63.5mm x 30.5mm)
Sarja ECM Virta (wattia) 100W
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
tehokkuus 80% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 18V 5.5A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 5.5A Hyväksynnät CB, CE