ECE60US09
XP PowerXP Power
ECE60US09 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECE60US09
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 9V 60W
lomakkeissa: ECE60US09.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
ECE60US09: n tekniset tiedot
Osa numero ECE60US09 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 9V 60W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1387 pcs Tietolomake ECE60US09.pdf
Paino - Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 9V Jännite - Input 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 3.60" L x 1.50" W x 1.10" H (91.4mm x 38.1mm x 28.0mm)
Sarja ECE60 Virta (wattia) 60W
Pakkaus / Case 4-DIP Module Muut nimet 1470-2591
Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks kuorman asetus ±1%
line asetus ±0.5% Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OVP, SCP tehokkuus 87%
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 6.67A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Nykyinen - Output (Max) 6.67A