ECE40US48
XP PowerXP Power
ECE40US48 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECE40US48
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 40W
lomakkeissa: ECE40US48.pdf
  • Viesti
ECE40US48: n tekniset tiedot
Osa numero ECE40US48 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 40W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1852 pcs Tietolomake ECE40US48.pdf
Paino 0.331 lb (150.14g) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 48V Jännite - Input 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 3.10" L x 1.50" W x 1.10" H (78.7mm x 38.1mm x 27.9mm)
Sarja ECE Virta (wattia) 40W
Pakkaus / Case 4-DIP Module Muut nimet 1470-1146
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks kuorman asetus ±1%
line asetus ±0.5% Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OVP, SCP tehokkuus 86%
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 830mA 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Nykyinen - Output (Max) 830mA
Hyväksynnät CSA, cUL, EN, UL Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruslähetysmaksu riippuu alueesta ja maasta.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ECE40US24
ECE40US24
valmistajat: XP Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 24V 40W
Varastossa: 1745 pcs
ladata: ECE40US24.pdf
RFQ
ECE40US15
ECE40US15
valmistajat: XP Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 15V 40W
Varastossa: 1947 pcs
ladata: ECE40US15.pdf
RFQ
ECE60 DIN CLIP
ECE60 DIN CLIP
Kuvaus: DIN RAIL CLIP FOR ECE60 DIN RAIL
ladata: ECE60 DIN CLIP.pdf
ECE60US03-SD
ECE60US03-SD
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 3.3V 33W
ladata: ECE60US03-SD.pdf
ECE40US48-SD
ECE40US48-SD
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 48V 40W