DSR75PS48
XP PowerXP Power
DSR75PS48 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DSR75PS48
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC-DC DIN RAIL POWER SUPPLY 75W,
lomakkeissa: DSR75PS48.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
DSR75PS48: n tekniset tiedot
Osa numero DSR75PS48 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC-DC DIN RAIL POWER SUPPLY 75W, Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1868 pcs Tietolomake DSR75PS48.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 48V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.47" L x 1.26" W x 4.88" H (113.5mm x 32.0mm x 124.0mm)
Sarja DSR75 Virta (wattia) 77W
Muut nimet 1470-4681 Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi DIN Rail
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Adjustable Output, Universal Input tehokkuus 91%
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 85 ~ 264VAC Input Nykyinen - Output (Max) 1.6A