DSA480PS24
XP PowerXP Power
DSA480PS24 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DSA480PS24
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 480W
lomakkeissa: DSA480PS24.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Varaston kunto 434 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 434 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
  • Viesti
DSA480PS24: n tekniset tiedot
Osa numero DSA480PS24 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 480W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 434 pcs Tietolomake DSA480PS24.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.85" L x 3.39" W x 4.91" H (123.3mm x 86.3mm x 124.8mm)
Sarja DSA480 Virta (wattia) 480W
Muut nimet 1470-2799 Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi DIN Rail
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 93% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 20A Hyväksynnät -