CLC125US48
XP PowerXP Power
CLC125US48 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CLC125US48
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 55W
lomakkeissa: CLC125US48.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
CLC125US48: n tekniset tiedot
Osa numero CLC125US48 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 55W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1505 pcs Tietolomake CLC125US48.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 48V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm)
Sarja CLC Virta (wattia) 55W (125W Forced Air)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
tehokkuus 88% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.6A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 2.6A Hyväksynnät CB