CCL400PS30
XP PowerXP Power
CCL400PS30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CCL400PS30
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 30V 399W
lomakkeissa: CCL400PS30.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Varaston kunto 418 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 418 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
CCL400PS30: n tekniset tiedot
Osa numero CCL400PS30 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 30V 399W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 418 pcs Tietolomake CCL400PS30.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 30V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 7.00" L x 3.95" W x 1.57" H (177.8mm x 100.3mm x 39.9mm)
Sarja CCL400 Virta (wattia) 399W
Muut nimet 1470-4423 Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 30V 13.3A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 13.3A