AMM120PS36
Tuote-esittely
Osa numero: AMM120PS36
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus 60-150 WATTS
lomakkeissa: AMM120PS36.pdf
Varaston kunto 739 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 739 pcs
  • Viesti
AMM120PS36: n tekniset tiedot
Osa numero AMM120PS36 Valmistaja XP Power
Kuvaus 60-150 WATTS Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 739 pcs Tietolomake AMM120PS36.pdf
Voltage - lähtö 36V Jännite - Input 80 ~ 264 VAC
Koko / Dimension 6.30" L x 3.00" W x 1.72" H (160.0mm x 76.2mm x 43.7mm) Sarja AMM120 (120W)
Region Käytössä International Virta (wattia) 120W
Polarisaatio - Ulostuloliitin DIN, 4 Pin
Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C Ei kuormaa virrankulutusta -
Valmistajan toimitusaika 26 Weeks Syötetyyppi Cord (Sold Separately)
tuloliitin IEC 320-C14 muoto Desktop (Class I)
tehokkuus 85% Yksityiskohtainen kuvaus 36V 120W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nykyinen - Output (Max) 3.34A Johdon pituus 76" (1.93m)