AEB36US13
XP PowerXP Power
AEB36US13 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AEB36US13
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 13.5V 32W
lomakkeissa: AEB36US13.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
AEB36US13: n tekniset tiedot
Osa numero AEB36US13 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 13.5V 32W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3166 pcs Tietolomake AEB36US13.pdf
Paino 0.419 lb (190.06g) Voltage - lähtö 13.5V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 4.33" L x 1.97" W x 0.79" H (110.0mm x 50.0mm x 20.0mm)
Sarja AEB36 (36W) Region Käytössä International
Virta (wattia) 32W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Käyttölämpötila 0°C ~ 60°C
Ei kuormaa virrankulutusta 500mW (Max) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Cord (Sold Separately) tuloliitin IEC 320-C8
muoto Desktop (Class II) tehokkuus Level IV
Yksityiskohtainen kuvaus 13.5V 32W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nykyinen - Output (Max) 2.4A
Johdon pituus 48" (1.22m) Hyväksynnät -